Apmokėjimo būdai

Atgal

Sumokėti už prekes galite :

1.  PIRKIMAS PER „ATSISKAITYMAS PER BANKUS IR ATSISKAITYMŲ SISTEMAS":

Tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes, nesvarbu kokio banko paslaugomis naudojatės:

Suvedę pirkėjo duomenis, pasirinkite mokėjimo būdą „Atsiskaitymas per bankus ir atsiskaitymų sistemas"“ ir pažymekite varnele „Sutinku su pirkimo taisyklėmis“ punktą. Spauskite mygtuką "Mokėti".

 

Jūs būsite nukreipti į "Paysera" sistemą, kur galėsite pasirinkti atsiskaitymo būdą. Jums tereikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės.
Paspaudę ant banko logotipo, būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti.
Sėkmingai apmokėję už prekes, gausite patvirtinimo laišką anketoje nurodytu el. pašto adresu ir Jūsų užsakymas bus apdorojamas vos tik gausime patvirtinimą iš paysera.lt sistemos.
 
2.  MOKĖJIMAS PER CARDINITY SISTEMĄ:
 
Pasirinkę mokėjimo būdą "Atsiskaitymas Visa, Maestro ir Mastercard kortelėmis", suveskite pateiktuose laukeliuose kortelės, kuria norite atsiskaityti reikiamus duomenis. Paspauskite apačioje esantį punktą "Sutinku su pirkimo taisyklėmis", ir paspauskite mygtuką "Mokėti".